VFC Original Parts - S19 85mm Inner Barrel ( No.45 ) - V000TUB085
Product image 1
Original replacement part
Suitable :
- Stark Arms S19
- SA G19
- Umarex / VFC G19
Product Information
Shipping & Returns
Description
Original replacement part
Suitable :
- Stark Arms S19
- SA G19
- Umarex / VFC G19
You may also like
NEW
Thumbnail 1
MAPLE LEAF 6.02 Inner Barrel Set for Marui / VFC / WE / KJW Gas Pistol Series ( 80mm )
-70%NEW
Thumbnail 1
MAPLE LEAF 6.02 Precision Inner Barrel for Marui / VFC / WE / KJW GBB Airsoft ( 91mm )
-70%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
MAPLE LEAF 6.04 Crazy Jet Inner Barrel for Marui / VFC / WE / KJW GBB System
-70%NEW
MAPLE LEAF 6.02 Precision Inner Barrel for Marui / VFC / WE / KJW GBB Airsoft ( 84mm )
-70%NEW
LONEX 6.03 Enhanced Steel Inner Barrel for Marui Hi-Cap 4.3 ( 94.5mm )
-70%NEW
LONEX Enhanced Steel 6.03 Inner Barrel for KSC / KWA Nineteen GBB Airsoft ( 92.7mm )
-70%NEW
LONEX 6.03 Enhanced Steel Inner Barrel for Marui Hi-Capa 7 Inch GBB Airsoft ( 165mm )
NEW
KM 6.04mm TN Inner Barrel for KSC Night Hawk 4.3 GBB Airsoft ( 94.5mm )
KM 6.04mm TN inner barrel for KSC M1911A1 ( 109mm )
-70%NEW
MODIFY-TECH SXX 6.03mm Stainless Steel Precision Inner Barrel 85mm ( KJW G17 / G23 )
MODIFY-TECH 6.03mm Stainless Steel Precision Inner Barrel 91mm ( Marui M&P9 / PX4 )